Nemôžete vrátiť pôžičku včas?

Plredĺžiť splatnosť pôžičky

 

Linka pre klientov


E-mail: info@momentpozicka.sk

facebook Twitter Google+

Tabuľka výpočtov

Momentpôžička.sk Vám pomáha riešiť krátkodobé finančné problémy. Pôžička sa poskytuje len po overení platobnej schopnosti žiadateľa a odmieta sa v prípade, že by poskytnutá pôžička uvrhla klienta do ešte väčšieho zadlženia.

1. Okamžitá pôžička je riešením iba nenadálých finančných problémov.

Majte na vedomí, že pôžička cez internet a SMS môže pomoct iba vtedy, ak Vám chýbajú peniaze dôsledkom nečakanej udalosti: stratil (a) ste peňaženku, platobnú kartu, chýba Vám niečo málo peňazí do výplaty. A naopak, neriešte touto pôžičkou dlhodobé finančné problémy. Rýchle pôžičky nie sú lacná záležitos a nie sú určené na každodenné použitie. Napr. taxi tiež voláte len vtedy, keď to je naozaj potrebné, a za službu platíte oveľa viac, než keby ste išiel (a) MHD alebo osobným autom.

2. Zvážte svoju schopnosť splatiť pôžičku.

Než zažiadate o pôžičku, odporúčame, aby ste si spočítali svoje príjmy a dali si pozor na to, aby Vaše záväzky vyplývajúce zo zmluvy o pôžičke nepresiahli polovicu súčtu z príjmov Vašej domácnosti. Žiadajte o pôžičku iba v prípade, keď je to naozaj nutné a iné riešenie momentálne neexistuje.

3. Dobre si preštudujte podmienky zmluvy

Než podpíšete zmluvu, je veľmi dôležité si preštudovať a zistiť správne a detailné informácie o zmluvných podmienkach. Starostlivo si zmluvu prečítajte av prípade, že budete mať akékoľvek otázky, volajte Veriteľovi. Pomôže Vám to vyvarovať sa rôznych nedorozumení. Na titulnej stránke webu sú v tabuľkách uvedené sumy pôžičiek spolu s poplatkami. Žiadne iné poplatky nie sú.

4. V prípade, že budete mať problémy so splácaním pôžičky, riešte ich bezodkladne (obráťte sa na Veriteľa)

Ak nemáte možnosť splatiť pôžičku včas, doporučujeme predĺžiť si termín splatenia a dohovoriť sa na čiastočnom splatení. V prípade, že sa dostanete do takejto situácie, je nutné reagovať bezodkladne a okamžite kontaktovať Veriteľa.

5. Tabuľka výpočtov

Nižšie uvedená výpočtová tabuľka Vám pomôže správne vyhodnotiť situáciu, keď sa ocitnete v omeškaní. Zadajte sumu pôžičky, ktorá Vám bola poskytnutá, termín splatenia a počet dní omeškania. Bude Vám vypočítaná suma, ktorú budete musieť zaplatiť v prípade omeškania.
Poznámka: Táto kalkulačka platí pre hlavné cenník pôžičiek. Ak uplatníte zľavu na službu, úroky budú menšie.

suma pôžičky
trvanie pôžičky
Omeškanie dní

Výpočet:

Suma pôžičky:200.00€
Poplatok za pôžičku:64.00€
Omeškania:1dní
Pokuta:0.00€
Penále za omeškanie:0.00€
Vrátiť:264.00€